Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  WebDKP  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mage na progress i pokec :)

Goto down 
AutorSpráva
Tribe
Anonymný




Mage na progress i pokec :) Empty
OdoslaťPredmet: Mage na progress i pokec :)   Mage na progress i pokec :) EmptyPi júl 21 2017, 17:17

Nick:Triberka
Level:70
Zameraníe(PvP/PvE): PVE z 99% do bgcek jen pro doplňky
Class: Mage (human)
Aké máš skúsenosti s touto class: je tomu už nějakej pátek co jsem zvolil mágy za svou main class odhadem 5 let za tu dobu jsem vyzkoušel vsemožné druhy talentů a nastavení eq nejvíce mě však baví arcane mage 40/0/21 a na tomto serveru tomu nebude nejspíš jinak

Talenty: talenty se průběžně mění v závislosti na eq momentálně 0/50/11
Staty: to je mizérie doexpil jsem včera ale naštěstí se to rychle zlepšuje takže grindim normály a sosám repky
Skúsenosti Dung/Raid: od dead mines po swp i když poslední dva tři roky jsme se vždy sekli v Bt nebo začátkem sunwellu takže brutaluse a dál bych si musel osvěžit hrál jsem na blizzlike serverch takže jsem si TBC opravdu vychutnal se vším všudy a novější patche mě vždy spíš jen zklamali a vždy mě to táhlo zpět na 70tku
Ako dlho hráš WoW: poprvé jsem si tuhle "píčovinu" (jak jsem tomu říkal asi tejden než jsem si zahrál svůj první nonstop) zahrál ve dvaceti a letos mi táhne na 29 takže 8 let
Equip (kvalita EQ): nestojí za řeč zelenina
Clicker/Binder: no popravdě netuším co to je ale asi si to dokážu odvodit ... já si vždy vystačil s napsanými makry a klasickými bindy ve wowku
Addony, ktoré používaš na Raid: no není toho moc já jsem zastánce takového toho syrového wowka Omen na raidy a na zbytek databáze a léta praxe jo vlastne ješte recount, kazdej se rád chlubí

Predchádzajúca guilda/y: bez vyznání
Dôvod odchodu z predchádzajúcej guildy: na tomto serveru zatím guildu nemám a z té předchozí loni přišlo léto a zmizeli lidi od počítačů tak jsem ještě měsíc zkomíral a utekl taky k vodě

Real Informacie
Vek:29
Poznáš niekoho od Soli Deo Gloria?:Inffernity a Alan z mého posledního hraní na hellgoundu ale nejspíš bude těchto uprchlíků více
Niečo o sebe: Jsem pohodář co po práci rád zajde na nohejbal a pivko s klukama, dělám kvalitáře ve strojírenské firmě plné směsice lidí z celýho světa bohužel anglicky,německy nebo česky mluví sotva 10% z nich takže celej den řeším spoustu věcí ve stresu a tak kde se dá líp uvolnit než na Outlandu Very Happy jinak rád cestuju do přírody a vymetám pomalu ob tejden nějakej ten festival přítelkyni nemám ale není to tím že bych byl takovej nerd spíš netolerujou ten chlast a kámoše Smile tak kdyby jste chtěli vědět víc ozvěte se ve hře a pokecáme na TS
Návrat hore Goto down
Martass




Počet príspevkov : 8
Join date : 16.07.2017

Mage na progress i pokec :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mage na progress i pokec :)   Mage na progress i pokec :) EmptySo júl 22 2017, 15:22

Mage máme, dost, ale pokud chceš jen na pokec a pomalu si shánět gear, aby jsi mohl být alespon na lavice, pokud se uvolní místo, tak bych problém neviděl.
Návrat hore Goto down
 
Mage na progress i pokec :)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Philips, MAGE
» scoris- fire mage
» scurrey - fire mage human

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky-
Prejdi na: