Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  WebDKP  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kaplq - Protection/Holy Paladin

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Kapl




Počet príspevkov : 2
Join date : 17.07.2017

Kaplq - Protection/Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Kaplq - Protection/Holy Paladin   Kaplq - Protection/Holy Paladin EmptyPo júl 17 2017, 19:39

Nick: Kaplq
Level: 70
Zameraníe(PvP/PvE): Protection 2320GS - Main, Holy 2300GS - Secondary
Class: Paladin
Aké máš skúsenosti s touto class: Tri roky hrania za paladina na TBC či už PVP ale hlavne PVE, ďalšie dva na Wotlk.

Talenty (bez odkazu): Protection
Staty (bez odkazu): 504 defense, 102% avoidance
Skúsenosti Dung/Raid: Od vanilly.
Ako dlho hráš WoW: Od vanilly.
Equip (kvalita EQ): 2300GS
Clicker/Binder: Full-binder.
Addony, ktoré používaš na Raid: Omen, Big Wigs, Pally Power.

Predchádzajúca guilda/y: Rewind
Dôvod odchodu z predchádzajúcej guildy: Neaktivita vedenia.

Vek: 22
Poznáš niekoho od Soli Deo Gloria?: Saramath
Niečo o sebe: Žijem v Írsku (hodina dozadu) takže raid time je cool, pracujem tu a žijem už rok. Pôvodom som Slovák.
Návrat hore Goto down
Martass




Počet príspevkov : 8
Join date : 16.07.2017

Kaplq - Protection/Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kaplq - Protection/Holy Paladin   Kaplq - Protection/Holy Paladin EmptyPo júl 17 2017, 23:40

Velké plus vidím zkušenosti a schopnější gear. Bohužel prot paladinů máme podle mě hodně. Je možné, že by ses nedostal na raidy, ale zkusit se to může. Spíš by záleželo na tom, jestli je někde pro tebe místo v nějaké KZ grupě, kde by jsi dobral gear.
Návrat hore Goto down
Kapl




Počet príspevkov : 2
Join date : 17.07.2017

Kaplq - Protection/Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kaplq - Protection/Holy Paladin   Kaplq - Protection/Holy Paladin EmptyUt júl 18 2017, 20:41

Ak sa nájde miesto v KZ groupe bolo by to super, samozrejme mám aj Holy spec podobný tomuto (ak nie lepší) väčšinou som pobral veci z Karazhanu na heal, nejako som nemal štastie na tankovacie ittemy. Samozrejme na Grull a Mag alebo progress T5 môžem chodiť na Holy poprípade.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kaplq - Protection/Holy Paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kaplq - Protection/Holy Paladin   Kaplq - Protection/Holy Paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
Kaplq - Protection/Holy Paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Příhláška - Retri Paladin
» Pome - Retri paladin
» Holy priest
» Přihláška - Holy Pala
» Consecrator- retri/prot/holy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky-
Prejdi na: