Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  WebDKP  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 scurrey - fire mage human

Goto down 
AutorSpráva
scurrey
Anonymný




scurrey - fire mage human Empty
OdoslaťPredmet: scurrey - fire mage human   scurrey - fire mage human EmptySt júl 12 2017, 18:34

b]Nick:[/b] scurrey
Level: 70
Zameraníe(PvP/PvE): PvE
Class: mage
Aké máš skúsenosti s touto class: Chvíli Cataclysm (3 měsíce) a teď TBC 2-3 týdny

Talenty (bez odkazu): 10/48/3 (zatím bez cold snapu a icy veins, to pojedu až na lepším eq)
Staty (bez odkazu): stam 306, intel: 425, sp 480, hit 4,5%, crit 11%
Skúsenosti Dung/Raid: Karazhan + Hyjal (je to ale už dlouho, na tbc jsem se vrátil teď nedávno z aktuálního Legion)
Ako dlho hráš WoW: od patche 1.12.0
Equip (kvalita EQ): Zatím většina Rare itemů (dungeon normal 2100gs)
Clicker/Binder: Binder
Addony, ktoré používaš na Raid: Omen 2, OmniCC, DBM, Recount

Predchádzajúca guilda/y: Darksajd (Drak'thul offic, stále člen, ale neaktivní)
Dôvod odchodu z predchádzajúcej guildy: Neodešel jsem, ale jsem neaktivní z důvodu nezájmu u současný Legion Content

Real Informacie
Vek: 23
Poznáš niekoho od Soli Deo Gloria?: "Zatím" né.
Niečo o sebe: Jsem scurra, WoW hraji od Vanilly až po současný content Legion 7.2.0. Hrál jsem vždy melee classy ne dobré úrovni (naposledy WW monk + Enha shaman). Teď jsem se po dlouhé době vrátil na TBC s tím, že zkusím RDPS. Zkušeností mám vcelku hodně s raidováním. Jsem schopný se učit taktiky na různé bosse + poslouchat Raid Leadera. Právě nemám ideální (co bych si představoval) gear, ale to lze změnit právě díky raidování v guildě, a proto se obracím s přihláškou právě na Vás. Ať už přihláška dopadne jakkoliv, tak díky a GL.
Návrat hore Goto down
Martass




Počet príspevkov : 8
Join date : 16.07.2017

scurrey - fire mage human Empty
OdoslaťPredmet: Re: scurrey - fire mage human   scurrey - fire mage human EmptyPo júl 17 2017, 23:36

Gear je zatím základní, tak na chození HC, navíc mágů je v guildě podle mě dost. Nicméně jako plus bych bral zkušenosti. Přiklonil bych se k nějaké zkušební době.
Návrat hore Goto down
 
scurrey - fire mage human
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» scoris- fire mage
» Přihláška - Philips, MAGE
» Mage na progress i pokec :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky-
Prejdi na: