Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  WebDKP  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Přihláška do guildy - Unli warlock

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Unli




Počet príspevkov : 3
Join date : 08.02.2014

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptySo február 08 2014, 16:54

Nick: Unli
Level: 70
Zameraníe(PvP/PvE): PvE
Class: Warlock
Aké máš skúsenosti s touto class: Na TBC jsem za locka hrál cca rok. Můžu doložit screeny z toček.Původní Ares, Mystiq, Zdechov a další. Chvilku na offíku na pandě.

Talenty (bez odkazu): 21/40 shadow
Staty (bez odkazu): 603/15%/30 unbuff
Skúsenosti Dung/Raid: Všechny taktiky až po SP (Muuru, KJ neznalost)
Ako dlho hráš WoW: 8 let na střídačku, cca 7 let pravidelně
Equip (kvalita EQ): rare/epic  ,zatím jsem moc nezaraidoval, vrátil jsem se na Ares cca po půl roce
Clicker/Binder: Obojí
Addony, ktoré používaš na Raid: recount, DBM, omen, když hraju za heal tak healtbot , xperl a další addony pro zlepšení herního zážitku (pro mě)

Predchádzajúca guilda/y: Kdysi jsem byl GuM NDMT a na 10 min jsem byl v Betrayed (pro info si myslím, že NDMT na tom špatně nebylo viz. webovky http://www.ndmt.tode.cz/ )
Dôvod odchodu z predchádzajúcej guildy: Myslím, že k Betrayed se vyjadřovat nemusím Very Happy

Real Informacie
Vek: 20
Poznáš niekoho od SoL?: Určitě tam je pár známých bývalých spoluhráčů z NDMT
Niečo o sebe: Jsem 20ti letý nekontfliktní flegmouš, který se rád baví s přáteli, komunikativní, spolehlivý, ochotný, přátelský. Řídím se heslem ,,Když ti někdo život ničí, usměj se a měj ho v p..i,, Smile
Návrat hore Goto down
myoaw
Vedenie
Vedenie



Počet príspevkov : 15
Join date : 12.01.2014

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptySo február 08 2014, 19:26

jestli nejsi alt betrayed, coz si zjistime, tak bych byl pro na zkousku
udelej neco s hitem a pak se mi ozvy na Mya
Návrat hore Goto down
Ciro
Class Leader
Class Leader
Ciro


Počet príspevkov : 28
Join date : 15.12.2013
Vek : 31
Bydlisko : Vsetín

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptySo február 08 2014, 23:17

No nechám to na Myovi .. ale zaujal mě ten Zděchov tam Very Happy odkud jsi pls ?
Návrat hore Goto down
Unli




Počet príspevkov : 3
Join date : 08.02.2014

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptyNe február 09 2014, 09:10

Ciro napísal:
No nechám to na Myovi .. ale zaujal mě ten Zděchov tam :Dodkud jsi pls ?

Jsem z Opavy Smile
Návrat hore Goto down
Ciro
Class Leader
Class Leader
Ciro


Počet príspevkov : 28
Join date : 15.12.2013
Vek : 31
Bydlisko : Vsetín

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptyNe február 09 2014, 11:34

aha, já právě bydlím ve Zděchově ... kousek od Vsetína a ten server dělali kamarádi Smile
Návrat hore Goto down
Unli




Počet príspevkov : 3
Join date : 08.02.2014

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptyNe február 09 2014, 12:01

Ciro napísal:
aha, já právě bydlím ve Zděchově ... kousek od Vsetína a ten server dělali kamarádi Smile

Hrál jsem tam strašně dlouho Very Happy
Návrat hore Goto down
myoaw
Vedenie
Vedenie



Počet príspevkov : 15
Join date : 12.01.2014

Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock EmptyNe február 09 2014, 15:22

Dalsi opavak Very Happy

Karlovice u Bruntalu doufam znas! Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Přihláška do guildy - Unli warlock Empty
OdoslaťPredmet: Re: Přihláška do guildy - Unli warlock   Přihláška do guildy - Unli warlock Empty

Návrat hore Goto down
 
Přihláška do guildy - Unli warlock
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Destro warlock (shadow)
» Prihlaska do guildy
» Přihláška do guildy
» Prihlaska do guildy
» Prihlaska - Thier

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlášky :: Vyriešené Prihlášky OLD - SoL-
Prejdi na: